Juhend

Kehtna valla mälumängu 2017/2018 juhend      

Kehtna valla mälumängu korraldab Kehtna klubi. Turniir toimub Kehtna klubi saalis neljapäeviti  kl 18.00. Mälumängu küsimused on koostanud Ants Siitan ja Kalju Eilart, lisaks sellele on nad ka kohtunikud. Mälumäng koosneb neljast erinevast voorust.

  1. Toimumise ajad

19.oktoober 2017 kl 18.00

07.detsember 2017 kl 18.00

08.veebruar 2018 kl 18.00

12.aprill 2018 kl 18.00

  1. Teema: varia
  1. Võistkondade koosseis ja registreerimine

Mälumängu võistkonnas on kokku 6 liiget, kellest korraga mängus on 4 liiget ja 2 on asendusliikmed. Asendusliikmeid võib vabalt valitud turniirivooru mängima vahetada. Kõik 6 liiget on turniiri jooksul kindlad, ei vahetata. Võistkonnad registreeritakse mängu nimeliselt (võistkonna nimi, mängijate nimed) hiljemalt 05. oktoobriks 2016 Kehtna klubi telefonil 5251283 või e-posti aadressil kehtna.klubi@kehtna.ee

  1. Osavõtutasu

Mälumänguturniiri osalustasu on kokku 10 eurot ühe võistkonna kohta. Tasumine toimub sularahas vahetult enne esimese mängu algust Kehtna Klubis klubijuhataja kätte.

  1. Mälumängu küsimused

Küsimusi on kokku 30, need jagatakse kokku 6 plokki: 4 plokki küsimusi, 1 plokk pildiküsimused, 1 plokk muusikaküsimused. Küsimused esitatakse võistkondadele kirjalikult, igale võistkonnale 2 komplekti. Vastamiselehed jagatakse pärast iga vooru võistkondadele tagasi. Kõik küsimused on kahe punkti küsimused. Sel hooajal on igas plokis ka küsimused EV 100 vaimus.

  1. Tulemuste arvestamine ja võitjate selgitamine

Punktiarvestus toimub nii iga vooru kohta eraldi, kui ka turniiri üldvõitja selgitamiseks. Iga vooru esikoht selgitatakse vajadusel välja lisaküsimusega (kui juhtub viigiseis). Peale iga vooru lõppu autasustatakse mängu jooksul enim punkte kogunud võistkonda. Vahetult peale neljanda turniiri osa lõppemist koostatakse üldpingerida ja kuulutatakse välja turniiri üldvõitja. Võidab võistkond, kes nelja turniiriosa jooksul kokku kogub kõige rohkem punkte. Saadud punktisummade alusel antakse välja ka turniiri teine ja kolmas koht. Turniiri esimesed kolm kohta saavad auhinnatud.

  1. Nutiseadmete kasutamine voorude ajal on keelatud.

Ootame juba tuttavaid ja kindlasti ka uusi võistkondi osalema!